•  

    Staré Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Osobní půjčka

Osobní půjčka

Chcete změnit svůj dekor? Uspořádat krásnou svatbu? Renovujete svůj domov nebo chodíte po celém světě? Ať už je váš projekt jakýkoli, osobní půjčka vám umožňuje jej realizovat s klidem mysli.

IFA vám nabízí nižší sazby z 0,85% na osobní půjčky bez dokladu o projektu.
* 3500€ - 200.500€
* 12 měsíců až 480 měsíců.

Půjčka na bydlení

Protože se pustíte do realitního projektu, první myšlenka, investice do pronájmu, koupě druhého domu nebo dokonce zpětný odkup hypotéky, podmínky financování, a zejména sazba nemovitosti, zaujmou vaše myšlenky. V této fázi života vás doprovází půjčka, finanční makléř a sjedná pro vás nejlepší podmínky pro vaši hypotéku. Je to zdarma a bez závazků.

IFA nabízí osobní půjčky.
* 80.000 € - 1.500.000 €
* 12 měsíců až 480 měsíců.

Půjčka na auto / motocykl

Máte v plánu koupit nové auto. Ať už je nový nebo ojetý, automatický kredit vám umožní financovat vaše nové vozidlo ještě dnes. Uzavření půjčky na auto vám umožní koupit si auto, které potřebujete, aniž byste museli čekat, až si vyhradíte dostatek peněz.

IFA nabízí řešení šitá na míru vašim potřebám!
* 4.000 € - 100.000 €
* 12 měsíců až 480 měsíců.

Studijní půjčka

Výuka, ubytování, jídlo, doprava, učebnice. Využijte půjčku s nízkým úrokem vyhrazenou pro studenty. Žádný doklad o výdajích: financování školného, instalace (nábytek, počítač atd.) Nebo dvojkolky atd.
Možnost úpravy doby trvání vaší půjčky, podle vývoje vaší situace, od prvního roku. Privilegovaná pevná sazba a zvýhodněné sazby pro studenty Grandes Ecoles.

Jiné financování

Jiné financování

V případě jakéhokoli jiného typu financování, který není popsán, nás můžete kontaktovat a sdělit nám svůj požadavek. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně.